Barcelona, Beijing, Bensheim, Berlin, Biała Rawska, Białystok, Bonn, Buenos Aires, Cordoba, Czeladź, Frankfurt am Main, Góra św. Anny, Hamburg, Hannover, Helsinki, Hohenheim, Kraków, Las Vegas, Łódź, Malbork, Mejszagoła, Montreal, München, New York, Nowa Huta, Nowa Ruda, Oberursel, Philadelphia, PA, Praha, Ratingen Rawka, Reims, Sosnowiec, Strzelin, Tarnów, Tel Aviv, Tomaszów Mazowiecki, Vienna, Warszawa, Wrocław, Zakopane, Zawoja, Złotów, Żory
Blog > Komentarze do wpisu
żydowska prowokacja, HARACZ za uwolnienie 40 POLSKICH DZIECI, pielgrzymki pod żaglami do Ziemi Swiętej, Polska płaci upokarzana

  Kolizja Pogorii w Hajfie

 Nie zmienialiśmy kursu. Kuter wbił się nam w dziób - mówił na antenie TVN24 licealista Maciej Chorzelski, uczestnik rejsu. http://wiadomosci.onet.pl/1710311,12,item.html

kliknij wysłuchaj Download this episode (5 min)

Jeżeli świadkowie kolizji, do której doszło ok. 2 w nocy przy wychodzeniu Pogorii w morze z portu w Hajfie twierdzą, że dwuosobowy kuter rybacki znalazł się nadle i niespodziewanie na kursie polskiego statku z kilkudziesięcioosobową grupą pielgrzymkową do Ziemi Swiętej, a żydowski prokurator nie aresztował polskich dzieci, a jedynie odebrał im paszporty i przekazał do depozytu w kapitanacie portu do czasu wpłacenia kaucji przez polską stronę, to nie wiadomo, po czyjej stronie właściwie jest Janusz Połowniak, z ambasady RP w Tel Awiwie, który  powiedział na antenie TVN24, że "zabezpieczenie roszczeń strony izraelskiej powinno być dokonanie przy udziale banku". - W piątek i w sobotę nie pracują banki w Izraelu, a w niedzielę nie pracują w Polsce, więc być może dopiero w poniedziałek sąd uchyli areszt jachtu - powiedział Połowniak.

Polskie placówki dyplomatyczne obsiadła zaraza, lub jak to określił dyplomatycznie Prezydent Kaczyński:  Korporacja Gieremka kierowana przez ministra Radka Sikorskiego żydowskie sprzysiężenie niekompetentnych osobników, na temat których szkoda marnego słowa.

 W przypadku żydowskiej  PROWOKACJI W HAJFIE  mamy niewątpliwie do czynienia z ewidentną próbą wyłudzenia odszkodowania przez zorganizowane struktury Ambasady w Izraelu, które zamiast postarać się o jakiegoś adwokata, żeby wyjaśnić przed niezależnym  Sądem Morskim w Gdańsku  wszystkie okoliczności kolizji na morzu, zachowują się tak , jakby Polska już była upokarzana, zgodnie z proroctwem żydów amerykańskich, a budżet państwa w Polsce był studnią bez dna.

 Obowiązkiem żyda Połowca z Ambasady RP było chyba zadbanie o zabezpieczenie próbek z krwią żydowskich rybaków, którzy spowodowali kolizję, a nie wiadomo, co właściwie robili o godz. 2 w nocy  na kursie polskiego statku, jeżeli nie łowili ryb. Połowniak powinien też chyba niezwłoczne zawiadomić Premiera i Prezydenta RP, a także Prymasa Polski, jak to już ktoś przytomnie zauważył na onecie, a co już mu wycięli. Bo przecież ktoś musi pierwszy w Polsce przejrzeć wreszcie na oczy i zadzwonić, jak nie jeden do drugiego, to przynajmniej na LARUM!

Do wiceprezesa Stowarzyszenia Edukacja pod Zaglami, które zorganizowało pielgrzymkę Łukasza Piątka tel. 509 625 055 można dzwonić w sprawie zapisów na kolejne turnusy pielgrzymkowe, a do byłego premiera Kaczyńskiego można dzwonić w sprawie odszkodowań po 100 tys. złotych, które miały być wypłacane z kasy państwa rodzinom tych osób, które pod Grenoble przeszły prywatnie w zorganizowanej grupie pielgrzymkowej do Domu Ojca Naszego.

Z pielgrzymkowym pozdrowieniem

Czuwaj!

Donat LUSK

piątek, 14 marca 2008, kultur

Polecane wpisy

Nasza Czeladź

Utwórz swoją wizytówkę kosiewski.
Add me to your address book