Barcelona, Beijing, Bensheim, Berlin, Biała Rawska, Białystok, Bonn, Buenos Aires, Cordoba, Czeladź, Frankfurt am Main, Góra św. Anny, Hamburg, Hannover, Helsinki, Hohenheim, Kraków, Las Vegas, Łódź, Malbork, Mejszagoła, Montreal, München, New York, Nowa Huta, Nowa Ruda, Oberursel, Philadelphia, PA, Praha, Ratingen Rawka, Reims, Sosnowiec, Strzelin, Tarnów, Tel Aviv, Tomaszów Mazowiecki, Vienna, Warszawa, Wrocław, Zakopane, Zawoja, Złotów, Żory
Blog > Komentarze do wpisu
Przenieśmy Kaczyńskiego z ziemi polskiej do Polski
safari.blox.pl
Zrzucanie odpowiedzialności za konflikt wokół Osetii Południowej wyłącznie na Rosję jest zbytnim uproszczeniem - w 2007 r. doszło w Gruzji do masowych protestów spowodowanych podejrzeniami o oszustwa wyborcze i zarzutami korupcji oraz nepotyzmu na rzecz klanu matki prezydenta Saakasziwilego.
 
Sowa Magazyn Europejski
Szanowny Panie Tomku, czy znaki drogowe są dla nas tylko po to, żebyśmy domagali się dowodów na istnienie Znaczonego?

Znaczący odwołuje się zawsze do pewnego quantum wiedzy o pamięci masowej, do której dojść może każdy, chociażby googlując.
2 godz. temu ·
Tomasz Sokolewicz
Tomasz Sokolewicz
‎@Sowa: Ufff, pogooglowałem. Do poskiego prezydenta strzelali Rosjanie. Celem było sprawdzenie reakcji narodu polskiego na strzały do głowy państwa. Próba wypadła pozytywnie, jak w AIDS. Brak reacji został zinterpretowany jako przyzwolenie społeczne na likwidację głowy państwa.

Ale co ma z tym wspólnego Saakaszwili?
2 godz. temu ·
Sowa Magazyn Europejski
Sowa Magazyn Europejski
Tomku, przyzwolenie społeczne jest potrzebne ludziom łamiącym normy, np. lesbom i pedałom. Morderca i samobójca nie potrzebuje przyzwolenia społecznego na swój grzech.
około godziny temu ·
Tomasz Sokolewicz
Tomasz Sokolewicz
‎@Sowa: Imperium nie jest moralne, tylko efektywne, czyli takie w którym scenariuszowo rozważa sie szansę i ryzyka danego postępowania. Ryzyka są ostrożnie testowane.
około godziny temu ·
Sowa Magazyn Europejski
Sowa Magazyn Europejski
Tomku, miałam już się do Ciebie nie odezwać, żeby nie zaśmiecać internetu perłami, lecz powiedziałeś, że "do polskiego prezydenta strzelali Rosjanie", a mnie każde pomówienie zwyczajnie otrzepuje, więc wybacz, że Cię zacytuję i poproszę o udokumentowanie, bo przecież nie mogę się narażać na kolejną Twoją odpowiedź w ramach tej PiSkówki, którą nam tutaj serwujesz tak samo skutecznie jak młody żyd Kortyka w krakowskiej restauracji zupę, do której pluł, zanim Choromańskiemu nie wpadł w oku i ten mu podpowiedział, żeby przelał te talerze z zupą na kartki książek.

Bo według mnie, do prezydenta państwa strzela się po to, żeby zabić (vide: Kennedy), a nie po to, żeby prezydenta straszyć, bo nie każdy prezydent jest tak odważny po wódce kupowanej na potrzeby Kancelarii Prezydenta RP w małych buteleczkach, tzw. małpkach albo i fikołkach jak był Lech Kaczyński, dla Jarosława santo subito z wiadomych względów, ale po co ty się do tej rodziny mieszasz, którą zasilił już syn komunisty i ubowca?

Pomawianie zaś Rosjan o strzelanie z izraelskiej broni zakupionej dla armii gruzińskiej jest tak samo karkołomne w pisanych przez Ciebie scenariuszach, jak upieranie się przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego przy tym, żeby polski pilot lądował na kaukaskim froncie tak, żeby wciągnąć do tego NATO, UNIE EUROPEJSKA i prezydenta Francji Sarkozy*ego, który ma jeszcze taką śliczną żonę?

Nie pisz już do mnie (zgoda?), bo leci akurat transmisja z Tour de France, a potem jest mecz, w którym trzech żydów z Polski gra w koszulkach niemieckiego sąsiada. To wciąga cały globalny plebs, więc chciałabym prosić, żebyś odpowiedział mi tak samo grzecznie jak Pannie Justynie: Miłego Dnia!

A rację, przekonania i swój rozum będziesz miał zachowane przy sobie, bo w moim scenariuszu mgła nazywa się w języku oryginału: TUMAN.
sobota, 10 lipca 2010, kultur

Polecane wpisy

Nasza Czeladź

Utwórz swoją wizytówkę kosiewski.
Add me to your address book